Maksym Drabik wygrał rozegrany w Krośnie finał Srebrnego Kasku. Kolejne miejsca zajęli Dominik Kubera i Bartosz Smektała.
  
Wyniki:
1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 13+3 (2,3,3,2,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 13+2 (3,2,2,3,3)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 12+3 (3,2,2,3,2)
4. Kacper Woryna (ROW Rybnik) - 12+2 (2,2,3,2,3)
5. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 11 (3,3,1,3,1)
6. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) - 10 (3,1,3,0,3)
7. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 10 (2,3,2,1,2)
8. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa) - 8 (0,2,3,1,2)
9. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław) - 8 (1,1,1,3,2)
10. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) - 5 (1,3,1,0,0)
11. Robert Chmiel (ROW Rybnik) - 5 (1,0,2,2,0)
12. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 4 (2,1,1)
13. Domik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (0,1,0,1,1)
14. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 2 (2,d,-,-,-)
15. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) - 2 (1,w,0,1,w)
16. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) - 2 (0,1,1,w,-)
17. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 0 (0,0,d,-,-)
18. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) - 0 (0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (70,84) Kubera, Niedźwiedź, Karczmarz, Kossakowski
2. (70,62) Smektała, Drabik, Lampart, Potoniec
3. (72,06) Kaczmarek, Woryna, Bober, Lis
4. (71,68) Zgardziński, Dróżdż, Chmiel, Polis
5. (72,47) Drabik, Woryna, Kossakowski, Chmiel
6. (71,22) Zgardziński, Smektała, Kaczmarek, Niedźwiedź (d2)
7. (70,94) Dróżdż, Kubera, Bober, Potoniec
8. (71,75) Karczmarz, Polis, Lis, Lampart (w/u)
9. (72,28) Polis, Smektała, Bober, Kossakowski
10. (71,03) Drabik, Dróżdż, Lis, Kopeć
11. (71,28) Woryna, Kubera, Zgardziński, Lampart
12. (72,00) Kaczmarek, Chmiel, Karczmarz, Potoniec (d3)
13. (72,19) Zgardziński, Rolnicki, Kossakowski, Lis (w/u)
14. (72,28) Bober, Chmiel, Lampart, Kopeć
15. (70,63) Kubera, Drabik, Polis, Kaczmarek
16. (71,06) Smektała, Woryna, Dróżdż, Karczmarz
17. (73,03) Kaczmarek, Dróżdż, Kossakowski, Lampart (w/u)
18. (71,78) Woryna, Polis, Rolnicki, Kopeć
19. (71,82) Kubera, Smektała, Rolnicki, Chmiel
20. (--,--) Drabik, Bober, Zgardziński, Karczmarz

Bieg o 3. miejsce:
21. (--,--) Smektała, Woryna

Bieg finałowy:
22. (--,--) Drabik, Kubera

Sędziował: Tomasz Proszowski
NCD: 70,62 - Bartosz Smektała (II)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z finału.