W Dukli odbył się I Koncert charytatywny na rzecz 28-letniej Angeliki Dudzik zorganizowany przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Dukli.
23 kwietnia w Ośrodku Kultury w Dukli odbył się I Koncert charytatywny "Pomagamy dla Angeliki dzisiaj gramy". Sala wypełniła się po brzegi ludźmi dobrej woli, dzięki uczniom z Liceum Ogólnokształcącego w Dukli, którzy zorganizowali koncert dla Angeliki w ramach pomocy w chorobie.

Zagrali dla Angeliki

Patronat nad koncertem przyjął burmistrz Dukli Andrzej Bytnar, dokonał on uroczystego rozpoczęcia koncertu. W pierwszej części na scenie wystąpili młodzi, utalentowani artyści z Dukli a także wielu zakątków Podkarpacia. W drugiej zaprezentował się zespół Moria i Kapitał.

Pomagamy dla Angeliki dzisiaj gramy

W czasie koncertu trwała także licytacja, którą przeprowadzili członkowie Wolnej Grupy Motocyklowej Sheriff Riders z Jedlicza. Zlicytowano ikonę ofiarowaną przez Ingę Marczyńską, birkat ofiarowany przez pana Jacka Koszczana oraz obraz ze szkła dekoracyjnego ofiarowany przez Pracownię Szkła i Ceramiki pana Bogdana Zajdla z Krosna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.