Dwa medale zdobyli zawodnicy z klubu UKS TKKF MOSiR Dukla na Mistrzostwach Polski.
  
W dniach od 4 do 7 maja w Krośnie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Turniej wyłonił najlepszego młodzika, najlepszą parę deblową oraz najlepszą drużynę. UKS TKKF MOSiR Dukla na Mistrzostwach Polski reprezentowali: Szymon Sporek, Michał Olbrycht, Szymon Maciejewski i Maja Krukar.

W Drużynowych Mistrzostwach Polski spośród 32 najlepszych drużyn w Polsce zawodnicy UKS TKKF MOSiR Dukla (Sporek, Olbrycht, Maciejewski) wywalczyli brązowy medal ustępując jedynie tak utytułowanym drużynom jak UKS Płomień Limanowa i ZKS Drzonków.

Dukla

Kolejny dzień mistrzostw to była rywalizacja w grach indywidualnych i deblowych. Do gier deblowych przystąpiły pary Sporek/Olbrycht, Maciejewski/Szatny oraz para deblowa dziewczyn Krukar/Gołąb. Po emocjonujących pojedynkach bardzo dobrej grze para Sporek/Olbrycht dotarła do półfinału gdzie musiała uznać wyższość późniejszych Mistrzów Polski (Krzywniak/Zalewski) zdobywając brązowy medal mistrzostw.
W grach pojedynczych po dobrej grze Szymon Sporek zajął 5, a Michał Olbrycht 13 miejsce z pośród 64 najlepszych zawodników w kraju.

Dokonując podsumowania można uznać że mistrzostwa zawodników z klubu UKS TKKF MOSiR Dukla były udane. Zdobycie dwóch medali nie było łatwe, poprzedzone było ciężką pracą zawodników i trenera Jacka Gałuszki. Potrzeba było mnóstwo godzin spędzonych przy stole tenisowym i wylanego potu. Zawodnicy UKS TKKF MOSiR Dukla to obecnie ścisła czołówka krajowa.