Nieodpowiedzialność i głupota. Pijany ojciec spaceruje z 2-letnią córką, w innej części miasta nietrzeźwi rodzice sprawują opiekę nad rocznym synkiem.
  
W niedzielę 14 maja dyżurny krośnieńskiej policji otrzymał informację, że najprawdopodobniej nietrzeźwi rodzice opiekują się swoim dzieckiem. Po dotarciu przez policjantów pod wskazany adres okazało się, że zarówno 28-letni ojciec jak i 21-letnia matka chłopca byli w stanie nietrzeźwości. Oboje to mieszkańcy Krosna. Zarówno kobieta jak i mężczyzna mieli w swoich organizmach po około 1,5 promila alkoholu. Roczny chłopczyk został zabrany rodzicom i oddany pod opiekę babci.

Na ulicy Piłsudskiego około godziny 13:00 policjanci zauważyli zataczającego się mężczyznę, jak się okazało spacerował on ze swoim dzieckiem. Problemy z utrzymaniem równowagi wskazywały, że może być nietrzeźwy. Podtrzymując się na wózku, uderzył w krawężnik i zjechał z chodnika w zarośla. W trakcie podjętej przez policjantów interwencji zachowywał się arogancko. Po wylegitymowaniu go okazało się, że jest to 41-letni krośnianin, który zabrał swoją 2-letnią córkę na spacer. Po zbadaniu stanu trzeźwości mężczyzny, okazało się że ma w swoim organizmie około 1,7 promila alkoholu.