Drugie miejsce dla Arka i Michała w XIV ogólnopolskim konkursie dla kucharzy.
W dniach od 9 do 12 maja w Wasilkowie (woj. Podlaskie) odbyła się XIV edycja ogólnopolskiego konkursu dla kucharzy "Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy".
Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu: Arkadiusz Żarnowski i Michał Widz. Kucharze mieli za zadanie przygotować w ciągu 90 minut potrawy: zupę krem z białych warzyw z prażonymi pestkami słonecznika i kindziukiem oraz eskalopki z indyka z sosem kurkowym, plackami ziemniaczanymi i surówką coleslaw.

Iwonicz

Druga, testowa część konkursu dotyczyła wiedzy z zakresu programu nauczania zawodowego. 
W końcowej klasyfikacji uczniowie zajęli zaszczytne II miejsce, zostając wicemistrzami Polski w swojej kategorii, dodać należy że w ścisłym finale imprezy brały udział reprezentacje wszystkich szesnastu województw. Podczas uroczystego zakończenia konkursu Arkadiusz i Michał otrzymali puchar, dyplomy i nagrody z rąk Komendanta Głównego OHP Pana Marka Surmacza.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.