Do wcześniej ogłoszonych marek, które zagoszczą w VIVO! Krosno dołączają kolejne. Są to Deichmann, Hebe i Cyfrowy Polsat Plus.
Znana, międzynarodowa marka obuwnicza Deichmann, zaprezentuje swoją bogatą ofertę w najnowszym krośnieńskim centrum handlowym na łącznej powierzchni ok. 450 m kw.

Hebe - sieć nowoczesnych drogerii, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, w VIVO! Krosno wynajęła lokal o wielkości ok. 300 m kw.

Co ważne, zarówno Deichmann jak i Hebe to kolejne przykłady marek dotąd nieobecnych w Krośnie. Tym samym, dzięki VIVO! będą miały okazję do zadebiutowania w mieście.

Tzw. „tenant mix” najemców w Krośnie wzbogaci się także o Cyfrowy Polsat Plus, oferujący kompleksowe usługi telekomunikacyjne, telewizyjne, internetowe oraz inne uwzględnione w bogatej ofercie Smart Dom.

- Do tej pory upubliczniliśmy nazwy łącznie kilkudziesięciu przyszłych najemców VIVO! Krosno. Co więcej, tempo zawierania kolejnych kontraktów przyspieszyło jeszcze mocniej, szczególnie wśród lokalnych najemców, po zorganizowanym w kwietniu dniu otwartym na placu budowy. Czas do otwarcia VIVO! upływa szybko. Tak samo szybko ubywa nam dostępnych lokali w projekcie - skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT