Janusz Kołodziej wygrał rozegrany w czwartek w Krośnie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Kolejne dwa miejsca zajęli Mateusz Szczepaniak i Dominik Kubera.
  
Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków) - 13 (2,3,3,3,2)
3. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,2,3,2,3)
4. Dawid Lampart (Stal Rzeszów) - 11 (3,2,1,3,2)
5. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) - 11 (1,2,3,3,2)
6. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 10 (3,3,2,1,1)
7. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) - 9 (3,1,2,0,3)
8. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 8 (1,0,2,2,3)
---
9. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 7 (1,1,2,2,1) - rezerwowy w półfinale
---
10. Sebastian Ułamek (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 6 (0,3,1,1,1)
11. Hubert Łęgowik (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 4 (2,1,1,0,0)
12. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik) - 4 (1,2,w,1,0)
13. Stanisław Burza (Speed Car Motor Lublin) - 3 (0,0,0,2,1)
14. Michał Nowiński (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 3 (2,0,0,1,0)
15. Jacek Rempała (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 3 (0,1,t,0,2)
16. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 0 (0,0,0,0,u)



Bieg po biegu:
1. (69,47) Kubera, Kołodziej, Zgardziński, Rempała
2. (70,65) Dróżdż, Łęgowik, Rolnicki, Burza
3. (71,06) Jeleniewski, Nowiński, Chmiel, Konieczny
4. (70,71) Lampart, Szczepaniak, Koza, Ułamek
5. (70,81) Dróżdż, Lampart, Rempała, Konieczny
6. (69,97) Szczepaniak, Kubera, Jeleniewski, Rolnicki
7. (71,84) Ułamek, Chmiel, Zgardziński, Burza
8. (70,13) Kołodziej, Koza, Łęgowik, Nowiński
9. (70,47) Koza, Rolnicki, Rempała (t), Chmiel (w/2min)
10. (70,45) Kubera, Dróżdż, Ułamek, Nowiński
11. (70,25) Szczepaniak, Zgardziński, Łęgowik, Konieczny
12. (69,78) Kołodziej, Jeleniewski, Lampart, Burza
13. (70,53) Szczepaniak, Burza, Nowiński, Rempała
14. (70,34) Koza, Zgardziński, Dróżdż, Jeleniewski
15. (70,59) Lampart, Kubera, Chmiel, Łęgowik
16. (69,94) Kołodziej, Rolnicki, Ułamek, Konieczny
17. (71,22) Jeleniewski, Rempała, Ułamek, Łęgowik
18. (70,62) Kubera, Koza, Burza, Konieczny (u3)
19. (73,47) Rolnicki, Lampart, Zgardziński, Nowiński
20. (70,44) Kołodziej, Szczepaniak, Dróżdż, Chmiel

Sędzia: Paweł Słupski
NCD: 69,47 s - uzyskał Dominik Kubera w biegu 1.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.