Duże kłopoty ze zrobieniem zakupów we wtorkowe przedpołudnie mieli klienci popularnej sieci sklepów Carrefour. Wszystko z powodu informacji o podłożonym ładunku wybuchowym w jednym ze sklepów.
Na numer alarmowy 112 wpłynęła anonimowa informacja, że w jednej z paczek może być bomba. Punkt dystrybucyjny odbioru paczek jest w jednym ze sklepów Carrefour gdzie znajduje się prasa, lotto oraz punkt odbioru.

Carrefour bomba

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godziny 11.30 w sklepie Carrefour przy ul. Krakowskiej w Krośnie. Na miejsce przybyła straż pożarna, policja oraz pogotowie. Podjęto decyzję o ewakuacji 18 pracowników sklepu i około 20 klientów znajdujących się na jego terenie. Obecnie trwa sprawdzanie paczek oraz sklepu.

[AKTUALIZACJA]
Po sprawdzeniu przez odpowiednie służby terenu sklepu nie znaleziono ładunku wybuchowego, sklep został ponownie otwarty. O ładunku wybuchowym miał powiadomić pracownik jednej z firm kurierskich, który otrzymał taką informację.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.