Na PWSZ w Krośnie odbyło się uroczyste rozdanie certyfikatów dla uczestników kursu z zakresu obsługi oprogramowania Asseco WAPRO ERP.
W dniu 10 maja w Sali Senackiej PWSZ im. Stanisława Pigonia w Krośnie studenci Kierunku Zarządzanie otrzymali Certyfikaty za ukończenie z wynikiem pozytywnym kursu z zakresu obsługi oprogramowania Asseco WAPRO ERP.
Drugą grupę studentów, którzy otrzymali zaświadczenia z ukończenia kursu informatycznego stanowili studenci z Kierunku Pielęgniarstwo.

certyfikaty PWSZ

certyfikaty PWSZ

Zarówno studenci Kierunku Zarządzanie jak i Pielęgniarstwo uczestniczyli w specjalistycznych kursach informatycznych, które ukończyli z wynikiem pozytywnym.

certyfikaty PWSZ

Grupa studentów z Kierunku Zarządzanie odbyła kurs, który składał się z obsługi takich modułów Asseco WAPRO ERP jak: WF-Mag- Sprzedaż i magazyn, WF-bEST - Środki trwałe, WF-GANG - Kadry i płace oraz WF-CRM – Zarządzanie relacjami z klientami oraz WF Fakturka.

certyfikaty PWSZ

Natomiast studenci z Kierunku Pielęgniarstwa wykonywali szereg ćwiczeń komputerowych przydatnych zarówno w opracowaniach edytorskich, tworzeniach baz danych i ich zarządzaniem, wykonywali przeliczenia i analizę wykresową w arkuszach kalkulacyjnych, jak również otrzymali informatyczną wiedzę specjalistyczną z zakresu oprogramowania specjalistycznego w pielęgniarstwie. Tym systemem był dr Eryk.

certyfikaty PWSZ

certyfikaty PWSZ

W uroczystym rozdaniu certyfikatów uczestniczyli Pan Prorektor ds. Studiów dr Dominik Wróbel, który wręczał niniejsze certyfikaty, Pani dr Renata Rabiasz – Dyrektor Instytutu Zdrowia i Gospodarki, Pani mgr Małgorzata Dziura – Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa, Pani dr Małgorzata Świdrak – Kierownik Studium Nauk Podstawowych, jednocześnie Dyrektor Niepublicznego Ośrodka Dokształcania, który zorganizował kursy oraz Pan mgr Robert Rajs – koordynator IT Academy Microsoft PWSZ im. Stanisława Pigonia w Krośnie, który prowadził niniejsze kursy.