Mistrzostwo ligi na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zdobyła drużyna Beniaminka Krosno.
Drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2005 odrobiła w ostatnim meczu ligowe zaległości. Chłopcy pokonali Orzełki Brzozów zapewniając sobie mistrzostwo ligi na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Już pierwsza akcja „biało-niebieskich” przyniosła gola. Zawodnicy z Brzozowa mimo gry w osłabieniu (zagrali w siedmiu zawodników w polu) nie spuścili głów i do końca ambitnie się bronili. Przewaga Beniaminka była jednak spora, a piłka w sumie aż dziesięć razy wpadała do bramki.
Po końcowym gwizdku przyszedł czas na świętowanie Mistrzostwa, nie zabrakło triumfalnych śpiewów oraz szampana, który w większości wylądował na zawodnikach i trenerach.

Beniaminek Krosno

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek Krosno U-12 – Orzełki Brzozów 10:0 (4:0)
1-0 Jakub Kozłowski (1)
2-0 Jakub Michalski (5)
3-0 Kamil Bęben (17)
4-0 Kami Bęben (24)
5-0 Kamil Czekański (34)
6-0 Wiktor Jaślar (35)
7-0 Wiktor Jaślar (39)
8-0 Mikołaj Łukaszewski (41)
9-0 Wojciech Kotulak (44)
10-0 Wiktor Jaślar (50)
Beniaminek U-12: Franciszek Cecuła – Igor Libuszowski, Antoni Patla, Kamil Czekański, Wiktor Jaślar, Miłosz Kluczek, Jakub Michalski, Wojciech Kotulak, Jakub Kozłowski oraz Kacper Zych, Szymon Wnęk, Alan Wacht, Kamil Bęben, Mikołaj Łukaszewski, Mateusz Lenart, Igor Kowalik. Trenerzy: Kamil Chmielowski i Paweł Tomkiewicz.

„Gratulacje dla całej drużyny za postawę w całym sezonie, dziś przyszło zwieńczenie, aczkolwiek nie chciałbym żebyśmy osiedli na laurach. Jestem zwolennikiem ciężkiej pracy, dlatego dla mnie sezon kończy się ostatnim meczem ligowym czyli 9 czerwca, po tej dacie możemy świętować, aczkolwiek 10 czerwca jedziemy już na bardzo ciekawy turniej do Krakowa. Wracając do meczu, dziękujemy i szanujemy rywala, gratulacje dla chłopaków, że nie było lekceważenia rywala, w prawdzie jest kilka rzeczy do poprawy, ale to już jutro na treningu, a w niedzielę kolejny przeciwnik na horyzoncie.” - Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-12)

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT