II edycja cyklu biegów górskich Krosno Biega. Kolejny bieg Zemsta Cześnika już w najbliższą środę.
Już w najbliższą środę 7 czerwca odbędzie się kolejny bieg Cyklu Krosno Biega. Cały cykl składa się z czterech biegów, trasy liczą od 6,2 do 7,2 km – wszystkie w najbliższym otoczeniu Krosna, z wyjątkowymi widokami i urokliwą trasą. Swoich sił w biegach górskich spróbować mogą biegacze, którzy dotychczas biegali tylko po asfalcie lub nawet zupełnie początkujący. Zróżnicowanie terenu i długi limit na pokonanie trasy pozwalają bowiem odpocząć po drodze i nacieszyć się pięknymi widokami, których zaznać można tylko podczas biegów górskich.
Najbliższa edycja Zemsta Cześnika, to zmagania na ulubionej trasie uczestników poprzednich edycji Cyklu. Trasa o długości 6,5 km wiedzie od skałek pod Zamkiem Kamieniec, ścieżką edukacyjną, a następnie szlakiem na Królewską Górę. Z Królewskiej Góry zbieg z powrotem na ścieżkę edukacyjną oraz ostatni podbieg i fantastyczna meta na dziedzińcu Zamku. Po drodze zawodnicy wdrapią się w sumie 350 metrów w pionie.

krosno Biega

Powalczyć z konkurencją i trasą mogą też zawodnicy i amatorzy nordic walking. Podczas każdej edycji odbywa się równolegle marsz z kijkami na tej samej trasie. Wśród już zgłoszonych zawodników w tej konkurencji znaleźć można m. in. wielokrotnego Mistrza Polski w nordic walking Marcina Michalca z KKB MOSiR Krosno.

Cały Cykl składa się z następujących biegów:
- Wiosenny Nafciarz , który odbył się 26 kwietnia w Węglówce - 7,2 km, +300 m
Przed nami pozostają:
- Zemsta Cześnika - 7 czerwca w Odrzykoniu (Zamek Kamieniec) - 6,5 km, +350 m
- Czarny Kamieniarz - 26 lipca w Czarnorzekach - 6,2 km, +200 m
- Zemsta Rejenta - 6 września w Odrzykoniu (Zamek Kamieniec) - 6,5 km, +350 m

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT