Kierujący volkswagenem passatem wjechał do rowu, auto zatrzymało się na boku. Mężczyzna kierujący samochodem był pijany.
Do zdarzenia doszło w sobotę 3 czerwca około godz. 01:30 w Korczynie na ul. Pelczara. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zauważyli w przydrożnym rowie osobowego volkswagena, we wnętrzu pojazdu nie było nikogo.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że za kierownicą passata siedział 20-latek, który tuż po zdarzeniu o własnych siłach zdołał wydostać się z pojazdu - informuje asp. Paweł Buczyński oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Funkcjonariusze przebadali mężczyznę, wydmuchał on 1,8 promila, został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady we wnętrzu pojazdu a policjanci zabezpieczył ślady i ustalili świadków. - Trwa postępowanie, które pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - dodaje asp. Paweł Buczyński.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.