Hubert Wierdak, Aneta Klocek, Marcin Michalec i Elżbieta Styś to tegoroczni triumfatorzy biegu Jedlicka Siódemka.
Na starcie ósmej edycji Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego "Jedlicka siódemka" stanęło 138 biegaczek i biegaczy. Swój wyścig mieli również ci, którzy przemierzyli dystans z kijkami do nordic walkingu.

Jedlicka Siódemka

Start i meta biegu znajdowała się przed halą widowiskowo - sportową Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Tam też znajdowało się zaplecze imprezy, a po biegu na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, napoje i gorący posiłek.

W kategorii Open wśród mężczyzn pierwszy linię mety przebiegł Hubert Wierdak z Korczyny z czasem 21 minut 19 sekund i 29 setnych. Tuż za nim był Marcin Niezgoda i Kamil Mezglewski. Wśród kobiet pierwsza na mecie była Aneta Klocek z Krosna, drugie miejsce zajęła Sylwia Karaś a trzecie Anna Skóra.

Małgorzata Kubiszyn

W marszu nordic wśród mężczyzn wygrał Marcin Michalec, drugi był Radosław Niepokój a trzeci Robert Janocha.

nordic walking

Wśród kobiet zwyciężyła Elżbieta Styś, druga na mecie była Małgorzata Kubiszyn a trzecia Zuzanna Konik.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu.