W Arłamowie odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Piłce Nożnej.
W środę 7 czerwca na boiskach Hotelu Arłamów odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Piłce Nożnej zorganizowane przez Fundację Podaj DOBRO. W turnieju wzięlo udział 10 placówek w tym jeden zespół z Domu Dziecka im. Ks. Z. Gorazdowskiego w Krośnie oraz Domu Dziecka im. J. Korczaka w Długiem.

Mistrzostwa Arłamów

Turniej rozpoczął się od przedstawienia przybyłych grup. Wszystkie drużyny rozegrały swoje mecze zgodnie z harmonogramem. W trakcie turnieju widoczne było ogromne zaangażowanie młodzieży jak również opiekunów.

Mistrzostwa Arłamów

Zwycięzcą Mistrzostw została drużyna z Domu Dziecka im. Jana Korczaka w Długiem, drugie miejsce zajął Dom Dziecka w Skopaniu zaś trzecie Dom Dziecka im ks. Z. Gorazdowskiego w Krośnie.
Na zakończenie mistrzostw przyznano wyróżnienia indywidualne: najlepszym bramkarzem został Patryk Wilk z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem, najlepszym strzelcem turnieju okazał się zawodnik Domu Dziecka w Skopaniu Maciej Stefaniak zdobywca 12 bramek.

Mistrzostwa Arłamów

Mistrzostwa Arłamów

Mecz finałowy z trybun obejrzeli Reprezentanci Polski U-21, którzy w Arłamowie przygotowują się do czerwcowych Mistrzostw Europy. Później było spotkanie z Reprezentacją. Młodzież miała okazję do rozmowy, przybicia piątki z piłkarzami, zrobienia sobie wspólnego zdjęcia oraz zdobycia podpisów swoich idoli. Organizacja turnieju możliwa była dzięki ciężkiej i intensywnej pracy kilku młodych osób, które w sposób bezinteresowny i z pełnym poświęceniem od samego początku realizowały założony plan.

Mistrzostwa Arłamów