Austriacki inwestor IMMOFINANZ podpisał z JYSK, tj. międzynarodową siecią handlową, która sprzedaje „wszystko dla domu", umowę na łącznie ok. 1.100 m kw. dla powstającego aktualnie centrum handlowego VIVO! Krosno. Znana duńska marka tym samym uzupełni ofertę handlową tego obiektu, dołączając do grona tych już wcześniej upublicznionych.
  
JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia wnętrz. Grupa JYSK obejmuje obecnie 2.400 sklepów w 48 krajach na całym świecie. W VIVO! Krosno marka zaprezentuje swoją szeroką ofertę na powierzchni ok. 1.100 m kw.

JYSK doskonale wpisuje się w nasz mix najemców i jest nam bardzo miło, że pozyskaliśmy tak wartościowego partnera dla naszego krośnieńskiego centrum. Aktualnie wszyscy przygotowujemy się do bardzo ważnego etapu na placu budowy, tj. położenia ostatniego elementu konstrukcji dachu na obiekcie, czyli przysłowiowej wiechy. Uroczystość planujemy na pierwsze dni lipca. Po tym nasza pełna koncentracja dotyczyć już będzie przygotowań do otwarcia - skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.