Pięć pojazdów brało udział w wypadku na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.
Do wypadku na ul. Podkarpackiej w Krośnie doszło dziś po godz. 16:00.

Szczegóły obecnie na miejscu wyjaśniają policjanci, pewne jest że wzięło w nim udział pięć pojazdów - dwa samochody osobowe, samochód osobowo-dostawczy, dostawczy, autobus i pieszy z rowerem. Zdarzenie rozpoczęło się w momencie kiedy kierująca samochodem osobowym renault clio zatrzymała się przed przejściem dla pieszych na prawym pasie w kierunku Jasła aby przepuścić pieszego prowadzącego rower. Kiedy rowerzysta znajdował się już na przejściu przed clio w tył clio uderzyło renault kangoo. Pieszy został zmieciony z przejścia przez zepchnięte clio.

wypadek Krosno

W zdarzeniu uczestniczyło także dostawcze iveco, autobus setra i honda civic. Nie jest na razie pewne jak przebiegało całe zdarzenie za clio - ustalają to policjanci. Pewne jest że autobus najechał na tył iveco które uderzyło w kangoo. W tył autobusu uderzyła z kolei honda ponieważ autobus aby uniknąć najechania na iveco zajechał drogę hondzie.

wypadek Podkarpacka

W wyniku wypadku pieszy i dwie osoby podróżujące pojazdami zostały przewiezione do szpitala.

Obecnie dwa pasy ruchu w kierunku Jasła są całkowicie zablokowane. Objazd wyznaczono przez ulicę Grodzką.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.