W sali artKina odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2016/2017 Beniaminka Krosno połączone z przedstawieniem 10-letniej historii Akademii i planów na przyszłość.
Sala krośnieńskiego artKina wypełniona była w poniedziałek 19 czerwca po brzegi.

Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno zaprosiła na podsumowanie sezonu 2016/2017 zawodniczki i zawodników ze wszystkich grup treningowych i oddziałów. Wśród gości nie zabrakło także absolwentów Akademii, rodziców i opiekunów jak również trenerów.

Trenerzy Beniaminek Krosno

Dyrektor Akademii Grzegorz Raus przedstawił również nową osobę - Dariusza Jęczkowskiego, będzie on pracował na stanowisku koordynatora ds. szkolenia. Wszyscy zaprezentowali się na scenie.

WIDEO

Podsumowanie sezonu było okazją do podsumowania 10-letniej historii Akademii, zaprezentowania archiwalnych zdjęć, dokonań i przedstawienia najlepszych zawodników i absolwentów. - My wierzymy w to, że szaleni ludzie mogą zmieniać świat. Trzeba mieć szalone marzenia i do tego dążymy. Beniaminek to nie tylko sukcesy piłkarskie ale tak naprawdę to my wszyscy. Każdy z nas tworzy podwalinę pod akademię piłkarską - mówił Dyrektor Akademii Grzegorz Raus.