Trzy złote i jeden brązowy medal dla judoków UKS 15 Krosno podczas XX Międzynarodowego Turnieju Judo, który odbył się w Bochni.
W dniach 17 i 18 czerwca w malowniczej scenerii Bocheńskiej Kopalni Soli odbył się XX Międzynarodowy Turniej Judo, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni, Towarzystwo Sportowe "MOSIR", Kopalnia Soli w Bochni. Turniej zgromadził 509 zawodników z 74 klubów. W turnieju uczestniczyli zawodnicy reprezentujący 10 krajów: Austrię, Białoruś, Chorwację, Czechy, Litwę, Niemcy,Słowację, Ukrainę, Polskę i Węgry. Gościem honorowym był Rafał Kubacki znakomity judoka, wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Europy, Mistrz Świata.

Turniej judo

Klub UKS 15 Krosno był reprezentowany przez 11 judoków, trenera Mirosława Nowickiego i kibiców w postaci rodziców. Poziom turnieju był bardzo wysoki ze względu na mocną obsadę międzynarodową a walki wymagały stosowania wszystkich poznanych technik. Krośnieńscy zawodnicy zdobyli 4 medale - 3 złote i 1 brązowy.

Turniej judo

Bezkonkurencyjne okazały się dziewczyny Anna Bednarz, Joanna Bednarz i Renata Nowak wygrywając swoje kategorie. Zuzanna Koś zajęła trzecie miejsce.
Miejsca pozostałych zawodników :
IV miejsce Zuzanna Grysztar
V miejsce Adam Wojtyczek
IX miejsce: Mateusz Gromek , Miłosz Skiba i Bartosz Koś
Bocheński turniej był ostatnim przed przerwą wakacyjną, na judoków czeka teraz odpoczynek oraz obóz sportowy nad morzem oraz indywidualne treningi by we wrześniu wrócić w optymalnej formie.