Na terenie krośnieńskiego WORD-u odbyły się policyjne ćwiczenia z doskonalenia techniki jazdy samochodem.
W środę (21 czerwca) na terenie krośnieńskiego WORD-u policjanci drogówki doskonalili swoje umiejętności. Jak wiadomo policjanci co jakiś czas mają do czynienia z ucieczkami kierowców, dlatego mundurowi muszą szlifować swoje umiejętności panowania nad samochodem, aby złapać uciekinierów i nie stworzyć większego zagrożenia. Trening czyni mistrza więc policjanci ćwiczyli wchodzenie w zakręty z dużą szybkością, omijanie przeszkód, hamowanie awaryjne, wyprowadzanie pojazdu z poślizgu na mokrej nawierzchni i wiele innych technik jazdy.

policja Krosno

Kurs doskonalenia techniki jazdy dla krośnieńskich policjantów z drogówki zorganizował Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy.

policja Krosno

Funkcjonariusze, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, przeszli szkolenie z jazdy samochodem w trudnych warunkach drogowych. Oprócz certyfikatów funkcjonariusze zyskali cenne umiejętności, by jeszcze bardziej skutecznie walczyć z przestępcami na drodze. Ćwiczenia odbyły się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów doskonalenia techniki jazdy, na specjalnie przygotowanej płycie poślizgowej.

policja Krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT