Głowienka. Dwaj mężczyźni wywrócili się na motocyklu tuż przy policjantach.
To miała być zwykła interwencja... Kiedy policjanci obsługiwali zdarzenie w miejscowości Głowienka (czytaj więcej: Głowienka. Wjechał w ogrodzenie) zauważyli nadjeżdżający motocykl od strony centrum wsi.

Pijany kierowca Głowienka

Pasażer motocykla nie miał na głowie kasku więc policjanci postanowili zatrzymać jednoślad. Kiedy jeden z funkcjonariuszy dał kierującemu znak do zatrzymania, ten gwałtownie przyspieszył i wyprzedził oczekujące na przejazd samochody. Stracił jednak panowanie nad kierownicą i upadł razem z motocyklem i pasażerem tuż obok nieoznakowanego radiowozu omal nie potrącając funkcjonariusza. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

Pijany kierowca Głowienka

Kierującym motocyklem okazał się 17-latek. Mężczyzna był kompletnie pijany, policyjny alkomat wskazał około 2,5 promila. Pijany był również pasażer, 53-latek wydmuchał blisko 2 promile. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka pogotowia, obaj mężczyźni zostali przebadani, poza drobnymi otarciami nie doznali żadnych obrażeń na skutek upadku.

wypadek w Głowience

Mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.