Beata Czekańska walczy o koronę i tytuł Miss Diamond 2017. Do zakończenia głosowania w pierwszym ćwierćfinale pozostał tydzień.
Miss & Mister Diamond to pierwszy konkurs piękności, w którym prawie wszystkie etapy z wyjątkiem Gali Finałowej zostaną przeprowadzone online. Dzięki tej innowacyjnej formie wyłaniania finalistów, każda z osób marzących o karierze ma możliwość
podjęcia kroku w stronę spełnienia marzeń, niezależnie od sytuacji finansowej czy innych czynników zewnętrznych.

Konkurs Miss & Mister Diamond cieszy się sporym zainteresowaniem. W ćwierćfinale konkursu znalazło się czterdzieści uczestniczek, wśród nich jest Beata Czekańska z Krosna.- Jestem studentką pierwszego roku kosmetologii na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie (tam obecnie mieszkam). Interesuję się oczywiście modelingiem, współpracuję z kilkoma firmami jako modelka oraz fotomodelka. W przyszłości chciałabym również zostać choreografem pokazów mody. Też chciałabym zaprojektować własna kolekcję ubrań, bo już od najmłodszych lat uwielbiałam szyć ubranka dla lalek. Jako przyszła kosmetolog chciałabym odkrywać piękno każdej mojej przyszłej klientki - za pomocą makijażu i nie tylko. Oczywiście nie mogę pominąć pasji do motoryzacji, która jest ze mną od najmłodszych lat, dzięki mojemu tacie - pisze o sobie Beata.

Beata Czekańska

Głosowanie trwa do 14 lipca, dlatego to już ostatnie dni aby oddawać głosy i umożliwić wybranym kandydatkom przejście do kolejnego etapu konkursu. W październiku odbędzie się półfinał a Gala Finałowa zaplanowana jest na początek grudnia.

Szczegóły głosowania można znaleźć pod adresem: http://missdiamond.pl/miss/profil/75/czekanska-beata

Na finalistki czekają wspaniałe nagrody, takie jak luksusowa wycieczka zagraniczna dla dwóch osób, samochód osobowy oraz nagroda pieniężna. Ponadto wezmą one udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do znanego, lifestylowego magazynu.