Trójka dzieci z Krosna spędzi wakacje nad morzem dzięki II edycji „Wakacji z Muszkieterami”.
"Wakacje z Muszkieterami" to II edycja bezpłatnych wakacji dla dzieci spędzonych nad morzem. Troje dzieci z Krosna wyjedzie właśnie na "Wakacje z Muszkieterami". Łącznie w ramach akcji blisko 1000 dzieci z całej Polski spędzi wakacje nad morzem.

Wakacje z Muszkieterami

„Wakacje z Muszkieterami” to charytatywna akcja organizowana przez Fundację Muszkieterów, dzięki której dzieci z niezamożnych rodzin mają szansę wyjechać na letni wypoczynek, często pierwszy raz w życiu. W tym roku również dzieci z Krosna będą miały szansę spędzić wakacje poza domem. Autokar ruszy już 4 sierpnia do miejscowości Dźwirzyno.

Podopieczni oprócz zabaw i wypoczynku poznają 8 uniwersalnych wartości, które pomogą im zbudować pewność siebie i pokonywać trudności.

Wakacje z Muszkieterami

Ideą akcji jest także przekonanie, że każde dziecko zasługuje na niezapomniane wspomnienia z wakacji oraz odpoczynek po roku szkolnym. Dlatego Fundacja Muszkieterów postanowiła zapewnić je swoim podopiecznym we współpracy ze szkołami, fundacjami, stowarzyszeniami, domami dziecka i lokalnymi instytucjami miejskimi.