Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Jedliczu wezwani na interwencję uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. 45-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został przewieziony do szpitala.
Wczoraj wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Jedliczu zostali wezwani na interwencję do pobliskiej miejscowości. Na miejscu zastali załogę karetki pogotowia ratunkowego, która przekazała funkcjonariuszom informację, że mężczyzna zabarykadowany w domu odgraża się, że zamierza targnąć się na własne życie.

Policjanci podjęli próbę kontaktu z mężczyzną, bezskutecznie. W tym samych czasie policjant z wezwanego patrolu obchodził dom i w świetle latarki przez okno ujrzał wiszącą na sznurze postać. Funkcjonariusze natychmiast wybili szybę, weszli do środka i odcięli mężczyznę. Będący na miejscu ratownicy medyczni przystąpili do czynności ratunkowych. 45-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego odzyskał przytomność i został przewieziony do szpitala.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.