Od 7 do 12 sierpnia Jubiler Jaracz świętować będzie wyjątkowy Diamentowy Tydzień. To niezwykła okazja nie tylko aby poznać wszystkie tajemnice diamentów, ale i aby skorzystać z wielu wyjątkowych promocji, które przygotował dla Was salon i pracownia złotnicza w Krośnie przy ulicy Piłsudskiego 58.
Diamenty to najbardziej niezwykłe ze wszystkich kamieni szlachetnych.Starożytni Rzymianie i Grecy wierzyli, że są to zastygłe łzy bogów, a strzała Kupida miała wg nich diamentowy grot. I choć dziś opowieści te można włożyć między bajki, to jednak diamenty są wciąż podziwiane ze względu na swój krystaliczny blask, przejrzystość i trwałość. Te najtwardsze kamienie szlachetne, przez wieki stały się synonimem miłości, piękna i elegancji, a każda kobieta marzy o biżuterii z diamentami.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tych cudownych kamieniach, już niedługo czekać na Was będzie wyjątkową okazja. Jeden z naszych lokalnych salonów jubilerskich – Jubiler Jaracz – przygotowuje dla Was Diamentowy Tydzień. Już od 7 do 12 sierpnia, salon Jubiler Jaracz, w Krośnie przy ul. Piłsudskiego 58, otworzy dla Was swoje podwoje i zaprosi Was do niezwykłego świata złota i diamentów.

Diamentowy Tydzień to okazja nie tylko aby poznać niezwykłe tajemnice diamentów i brylantów, ale i posłuchanie porad specjalistów odnośnie wyboru obrączek i pierścionków zaręczynowych. Wybór pierścionka zaręczynowego czy obrączek ślubnych to często jedne z najtrudniejszych decyzji związanych z małżeństwem. Suknia, sala czy inne szczegóły ceremonii, są ważne, ale po tygodniu, miesiącu czy dwóch – ich szczegóły uciekają z pamięci, a pierścionek i obrączki zostaną z nami na zawsze. Dlatego tak ważne jest, aby przed zakupem skonsultować się ze specjalistami i zasięgnąć ich rady. Nasz Diamentowy Tydzień został właśnie po to stworzony.

Jubiler Jaracz Krosno

Poza ogromną wiedzą i doświadczeniem, z którego żal nie skorzystać, czekać na Was będzie wiele innych atrakcji przygotowanych specjalnie na tą okazję.Będziecie mogli wziąć udział w pokazach złotniczych, w tym grawerowania, prezentacjach metali oraz kamieni szlachetnych oraz skorzystać z bezpłatnej wyceny Waszej biżuterii. Ale to nie wszystko!

Jak udało nam się dowiedzieć, przy okazji Diamentowego Tygodnia, salon jubilerski Jubiler Jaracz zaoferuje Wam najnowszą kolekcję obrączek 2017/2018 z rabatami aż do 500 zł, a wszystkie pierścionki z diamentami będziecie mogli kupić aż o 10% taniej! Swoje wymarzone obrączki znajdzie tu z pewnością każdy, nawet najbardziej niezdecydowani – salon bowiem ma w swojej ofercie aż 1500 różnych modeli (a wszystkie będziecie mogli kupić w promocyjnych cenach). Promocjami objęta będzie także piękna i stylowa złotą biżuteria, w tym kolekcja ślubna.

Jubiler Jaracz Krosno

Tak niezwykłe okazje szybko się nie powtórzą, dlatego pamiętajcie:
7-12 sierpnia 2017, Diamentowy Tydzień w salonie Jubiler Jaracz
Krosno, ul. Piłsudskiego 58, tel. 13 43 279 54

Zobacz również: www.jubiler.jaracz.pl / www.facebook.com/JubilerJaracz

Jubiler Jaracz Krosno