Koncert „Nowe brzmienie W. Wysockiego” już w najbliższą niedzielę.
  
Projekt Volodia - Letnia Niedziela w Rynku już w najbliższą niedzielę 13 sierpnia o godzinie 19:00. Koncert „Nowe brzmienie W. Wysockiego” są to brawurowo zaaranżowane pieśni jednego z największych bardów XX w. Włodzimierza Wysockiego.

Zespół „Projekt Volodia” powstał w 2007 roku. Miał być jednorazowym projektem, praktycznie tylko na jeden koncert, do którego pomysłodawca Janusz Kasprowicz zaprosił wrocławskich muzyków. Przedstawił on wizję zaaranżowania i wykonania utworów znanego barda i aktora Włodzimierza Wysockiego, którego jest dożywotnim wielbicielem. Po pozytywnym i przychylnym przyjęciu przez odbiorców wydanej w 2011 roku pierwszej płyty live pt. „Piosenki Włodzimierza Wysockiego” oraz sukcesach na koncertach w całym kraju, muzycy przygotowali nowy materiał, który wypełnił drugi album pt. „To męski świat” - wydany w 2013 roku. Na płycie poza brawurowo zaaranżowanymi utworami takich wykonawców jak L. Cohen, T. Waits, Tiger Lillies pojawiły się własne kompozycje do twórczości A. Bursy czy nieznanych, frywolnych wierszy W. Broniewskiego.

letnia scena Rynku

Wkrótce premiera nowego albumu „Nie chcę być poetą”. Płyta dla zespołu szczególna. W nieco zmienionym składzie osobowym, weszli do studia, by zarejestrować niemal w całości autorski - w warstwie muzycznej - materiał. Na płycie znalazło się, tak jak na poprzednich płytach Projektu, sporo dobrego rocka, trochę alternatywy, poezji śpiewanej i domieszki wielu innych gatunków.