Już w najbliższy piątek ostatni raz tego lata wyruszymy razem na Letnią Przygodę. W Ogródku Jordanowskim odbędzie się piknik na zakończenie lata.
W piątek (25 sierpnia) w godzinach od 16:00 do 18:00 w Ogródku Jordanowskim odbędzie się piknik dla dzieci na zakończenie wakacji.

Kiedy plecaki schowane na dwa miesiące do szafy, powoli zapełniają się szkolnymi przyborami, książkami i zeszytami, a głowy dzieci i młodzieży zamiast wakacyjnego szaleństwa zaczynają zaprzątać chemia, matematyka czy historia, to znak, że lato dobiega końca. 25 sierpnia 2017 żegnamy wakacje, czas błogiego, ale za to bardzo twórczego lenistwa i zapraszamy do udziału w ostatniej Letniej Przygodzie.

piknik w Ogródku Jordanowskim

Dla najmłodszych i tych nieco starszych, dorosłych, miłośników twórczego i aktywnego spędzania czasu, entuzjastów teatru, gry i zabaw przygotowaliśmy kilka atrakcji.

Na zakończenie o godzinie 18.00 Teatr Gry i Ludzie zaprasza na przedstawienie „Koty trzy” jest to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci.