Przemysław Niepokój-Hepnar został wyróżniony w międzynarodowym konkursie fotograficznym MonoVisions Photography Awards.
MonoVisions Photography Awards uznawany jest za najważniejszy konkurs fotografii czarno białej na świecie. Organizowany przez wiodący magazyn fotograficzny MonoVisions - Black & White Magazine, mający swoją siedzibę w Londynie. To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla uzdolnionych fotografów młodego pokolenia z województwa podkarpackiego.

Przemysław Niepokój-Hepnar

Ponad 4000 autorów zdjęć z całego świata walczyło w dwóch kategoriach: „Najlepsza czarno-biała seria roku 2017” oraz "Najlepsze czarno-białe zdjęcie pojedyncze roku 2017".
Pojedyncze prace Przemysława Niepokój-Hepnara doceniono w dwóch kategoriach profesjonalnych: "Fotoreportaż" za zdjęcia pt. "Strong winter in Volyn" oraz "Head Shepherd at Work", a także w kategorii "Portret" za zdjęcie pt. "Olek".

Dla mnie osobiście jest to sukces na kolejnym bardzo prestiżowym konkursie o randze międzynarodowej, tym bardziej cieszy, że nagrodzono nowy materiał, na którym udało mi się podpatrzeć jak powstają oscypki w bacówce położonej w miejscowości Wyszowatka w regionie Beskid Niski. Człowiek w ujęciu dokumentalnym i reporterskim zawsze będzie wzbudzał silne emocje u każdego odbiorcy. W chwili obecnej całą swoją energię skupiam jednak na projekcie, którego celem będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Mam głęboką nadzieję, iż również miasto Rzeszów i całe Podkarpacie, zostaną również w jakimś stopniu zaangażowane w to trudne i ambitne przedsięwzięcie – mówi Przemysław Niepokój-Hepnar.

Przemysław Niepokój-Hepnar

Głównym zamierzeniem konkursu było dostrzeżenie najbardziej uzdolnionych monochromatycznych fotografów z całego świata. Swoje zgłoszenia mogli wysyłać wszyscy, bez względu na poziom zaawansowania. Zarówno amatorzy jak i profesjonaliści tworzący swoje czarno-białe dzieła metodami tradycyjnymi lub cyfrowymi mieli okazję zaprezentować je przed międzynarodowym jury.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT