Telewizja TVP3 na zakończenie sezonu "Lato w regionach" w najbliższą sobotę odwiedzi Krosno podczas III Podkarpackich Pokazów Lotniczych.
W sobotę (2 września) do Krosna zawita ekipa Telewizji Rzeszów w ramach programu "Lato w regionach". Na zakończenie sezonu Telewizja Rzeszów nada relacje z imprezy plenerowej III Podkarpackich Pokazów Lotniczych, która odbywać się będzie na krośnieńskim lotnisku.

Główną ideą Podkarpackich Pokazów Lotniczych jest integrowanie mieszkańców i pielęgnowanie wiedzy o wspaniałych i wciąż kontynuowanych tradycjach lotniczych województwa. Trzecia edycja imprezy odbędzie się na lotnisku skąd patrząc w niebo będzie można podziwiać występy grup akrobacyjnych.

W regionalnej TVP3 Rzeszów i ogólnopolskiej TVP3 zrelacjonowane zostaną atrakcje imprezy, a takich nie zabraknie zarówno na ziemi, jak i w przestworzach. Gospodarze plenerowego studia do rozmowy zaproszą uczestników i organizatorów wydarzenia, którzy opowiedzą o swojej pasji i przyszłości podkarpackiego lotnictwa.

Relacje z III Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Krośnie w sobotę 2 września w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 14.20, 14.35, 17.00, 17.20, 18.00 i 19.00.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT