Ostatnia już edycja biegów górskich Krosno Biega zakończy się w środę biegiem "Zemsta Rejenta".
W środę (6 września) w Odrzykoniu odbędzie się czwarta ostatnia już edycja biegów górskich Krosno Biega, zakończy się ona biegiem "Zemsta Rejenta".

Na prawie 7-kilometrowej trasie, z metą na przepięknym Zamku Kamieniec w Odrzykoniu, wystartuje około 100 zawodników w kategorii Biegi oraz Nordic Walking. Bieg wystartuje o godz. 18:00, a kategoria Nordic Walking o 18:05. Zapisy będą możliwe w biurze zawodów, zlokalizowanym na dziedzińcu Zamku Kamieniec od godz. 16:30 do godz. 17:30.

Krosno Biega

Najbliższa edycja "Zemsta – Rejenta" to zmagania na ulubionej trasie uczestników poprzednich edycji Cyklu. Trasa o długości 6,5 km wiedzie od skałek pod Zamkiem Kamieniec, ścieżką edukacyjną, a następnie szlakiem na Królewską Górę. Z Królewskiej Góry zbieg z powrotem na ścieżkę edukacyjną oraz ostatni podbieg i fantastyczna meta na dziedzińcu Zamku. Po drodze zawodnicy wdrapią się w sumie 350 metrów w pionie.

Cykl Krosno Biega, to świetna okazja, żeby zacząć przygodę z biegami górskimi, ale i pościgać się z najmocniejszymi zawodnikami w regionie. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie. Internetowe zapisy zakończą się w niedzielę, 3 września, natomiast są jeszcze wolne miejsca i można zapisać się w dniu biegu od godz. 16.30 w biurze zawodów, które zlokalizowane będzie na Zamku Kamieniec w Odrzykoniu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT