Gwiazdy pojawią się w Krośnie na otwarciu w VIVO! Krosno.
  
Centrum handlowe VIVO! Krosno zostanie oficjalnie otwarte w piątek 29 września o godzinie 9-tej rano. W ramach promocji wydarzenia na ulicach Krosna będzie można spotkać już tydzień wcześniej rozśpiewany dwupoziomowy angielski autobus w kolorach VIVO!, który będzie zachęcał mieszkańców do odwiedzenia nowej galerii.

Dla gości galerii w dniu otwarcia jak również przez kolejne dwa dni będzie przygotowanych wiele atrakcji. Te dni zostały podzielone tematycznie na: VIVO! w sieci (piątek), piękne VIVO! - głośne VIVO! (sobota) oraz VIVO! od kuchni (niedziela).

Gospodarzem pierwszego dnia będzie Olivier Janiak. Do późnych godzin zaplanowano wiele atrakcji i zabaw, wśród nich strefę Minecraft gdzie rozegrana zostanie Minecraft Battle wspólnie z Naruciakiem czyli jednym z aktualnie najbardziej popularnych polskich youtuberów.

Drugiego dnia do VIVO! zawitają popularni tancerze z programu "Taniec z Gwiazdami" - Anna Głogowska i Tomasz Barański, którzy oprócz zaplanowanej lekcji tańca, wspólnie z innymi tancerzami z Krosna zaprezentują na scenie swoje umiejętności. Ponadto, będzie można spotkać w centrum handlowym także Tomasza Jacykowa, który udzieli wszystkim swoich rad dotyczących ubioru i stylizacji. Wieczorem odbędzie się recital popularnej wokalistki Natalii Schroeder.

W niedzielę kulinarne show na scenie poprowadzi Mateusz Gessler a po jego zakończeniu będzie także odpowiadał na pytania oraz rozdawał autografy. Najmłodszych na wspólne gotowanie zaprosi zwyciężczyni I edycji MasterChef Junior, Natalia Paździor.