W dniach 9 - 10 września odbędzie się coroczny turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Podczas imprezy zaprezentowana zostanie drużyna Miasta Szkła Krosno na sezonie 2017/2018.
Już w najbliższy weekend (9 i 10 września) krośnieńscy kibice koszykówki po raz pierwszy od kilku miesięcy będą mieli okazję obejrzeć swoich ulubieńców na parkiecie. W krośnieńskiej hali przy ulicy Bursaki odbędzie się coroczny turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Poza gospodarzami w turnieju wezmą udział trzy ekstraklasowe drużyny: Rosa Radom, MKS Dąbrowa Górnicza oraz GTK Gliwice.

Po pierwszym meczu turnieju odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Miasta Szkła Krosno na sezonie 2017/2018. Będzie to świetna okazja zobaczyć na żywo nowych zawodników Miasta Szkła Krosno: Grzegorza Grochowskiego, Davisa Lejasmeiersa, Krzysztofa Jakóbczyka, Jakova Mustapića, Antona Gaddeforsa, Marcina Srokę, JayVaughna Pinkstona, Michała Musijowskiego i Damiana Pogodę.

Program turnieju:

9 września
17:00 Rosa Radom - GTK Gliwice
19:15 Prezentacja drużyny Miasta Szkła Krosno
19:30 Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza

10 września
16:00 mecz o III miejsce
18:00 mecz o I miejsce

Dla kibiców przybyłych na turniej przewidziano wiele atrakcji. Posiadacze karnetów na sezon 2017/2018 na cały turniej mają wstęp wolny. Bilet dzienny w cenie 10 zł (5 zł ulgowy) do nabycia w biurze klubu lub za pośrednictwem portalu Kupbilet.pl.