W niedzielę 10 września na stadionie Kotwicy Korczyna odbyły się gminne zawody - sportowo pożarnicze.
Do zawodów przystąpiły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Korczyna, które wystawiły łącznie 11 drużyn. Każda z nich musiała sprawdzić się w trzech konkurencjach - sztafecie, rozwinięciu (ćwiczeniu) bojowym i musztrze. Do punktacji końcowej brane były pod uwagę wyniki dwóch pierwszych konkurencji.

zawody w Korczynie

Wyniki:
Seniorzy - grupa A:
1. OSP Kombornia - 101,9
2. OSP Sporne - 102,3
3. OSP Korczyna I - 106,9
4. OSP Korczyna II - 113,6
5. OSP Węglówka - 127,6
6. OSP Iskrzynia - nieukończone

zawody sportowo - pożarnicze

MDP Dziewczyny
1. OSP Iskrzynia - 1023,0
2. OSP Kombornia - 992,7

prezentacja drużyn OSP

MDP Chłopcy
1. OSP Iskrzynia - 1046,3
2. OSP Korczyna - 991,4
3. OSP Kombornia - 946,1

zawody strażackie

Relację na żywo z zawodów można było śledzić na profilu facebookowym terazKrosno.pl. Prezentujemy retransmisję:Zawodom dopisała słoneczna pogoda oraz kibice, których przyciągnęła nie tylko zacięta rywalizacja ale także dodatkowa atrakcja jaką była prezentacja sprzętu wojskowego Rejonowych Warsztatów Technicznych z Rzeszowa. Można było obejrzeć go, wejść do środka czy porozmawiać na jego temat.

zawody OSP

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy z rąk Wójta Gminy Korczyna Jana Zycha i Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Krośnie dh Jana Kilara.

zawody OSP w Korczynie

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wyróżniono także najmłodszą i najmłodszego uczestnika zawodów a byli nimi Gabriela Zywar z MDP OSP Kombornia i Radosław Gazda z MDP OSP Korczyna. Sędzią głównym zawodów był bryg. Paweł Gaj.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów w Korczynie:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.