Spore sukcesy osiągnięte na Mistrzostwach Polski Młodzików przez łuczników z Jedlicza.
W ubiegłą sobotę (16 września) na torach łuczniczych Klubu Sportowego "Stella" w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie.

Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie

W zawodach wzięło udział ponad 350 młodych zawodników z całej Polski. Nasz Region reprezentowany był przez zawodników z MUKS Podkarpacie w składzie: Katarzyna Kozioł, Michał Stach, Patryk Mróz, Wojciech Szafran, Dawid Smyka oraz Bruno Wrzecionko.Trenerem zawodników jest pan Józef Kudroń.

Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie

Po pierwszej turze najlepszy z zawodników Michał Stach plasował się na 9 miejscu z 298 pkt. Rewelacyjna okazała się II tura gdzie po zdeklasowaniu przeciwników (338 pkt) Michał awansował na pierwsze miejsce i tym samym zdobył tytuł Mistrza Polski Młodzików. Świetnie wypadli również w klasyfikacji zespołowej chłopcy w składzie Michał Stach, Patryk Mróz, Wojciech Szafran, Bruno Wrzecionko plasując się na III miejscu z 1793 pkt przegrywając tylko 1 punktem z zespołem Małopolskie I. Niezły wynik zanotował również mikst Michał Stach – Katarzyna Kozioł zajmując VI miejsce.

Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie

W ogólnej klasyfikacji zespołowej MUKS Podkarpacie uplasowało się na VII miejscu na 50 startujących drużyn.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT