Spadające liście, długie chłodne wieczory oznaczają jedno: jesienna aura na dobre opanowała ulice i nasze garderoby. Jesteście ciekawi, jaką biżuterię będziemy nosić w tym sezonie? Ten artykuł jest właśnie dla Was!

Magiczna zieleń / Królewska zieleń

Już od kilku sezonów przeżywamy renesans złota. Nieco zapomniany kruszec świeci zupełnie innym, nowym blaskiem. Wybieramy go na wyjątkowe okazje i jako uzupełnienie codziennych stylizacji. Złota biżuteria w niepowtarzalny sposób potrafi odmienić nawet najprostsze, minimalistyczne zestawy. Razem ze złotem drugą najgorętszą tendencją są kolory, a w szczególności... zielony.

Salon YES w Galerii VIVO Krosno

Instytut Pantone, który co roku przewiduje kolorystyczne trendy zapowiedział, że rok 2017 należy do koloru zielonego w odcieniu greenery. Projektanci i styliści jasno pokazują, że zieleń jest nie tylko domeną wiosny i możemy nosić ją cały rok. W przypadku biżuterii rolę tę spełniają kamienie szlachetne, w szczególności agaty i szmaragdy. Piękne głębokie odcienie zieleni idealnie łączą się ze złotem. Kolekcja YES - Skarabeusz, zainspirowana pochodzącym ze Starożytnego Egiptu symbolem zmian i odrodzenia, perfekcyjnie wpisuje się w panujące trendy. Pełna tajemniczości szczególnej energii biżuteria zdobiona agatami sprawdzi się zarówno dla zwolenniczek bogatych zdobień, jak i prostoty. To typ biżuterii, która jest inwestycją na lata. Noś ją w zestawie lub zdecyduj się na jeden mocny akcent.

Salon YES w Galerii VIVO Krosno

Subtelny blask

Nadchodzący sezon stoi pod znakiem biżuterii. Nosimy ją do pracy, na wieczór i w czasie wolnym. Cienkie łańcuszki, finezyjne pierścionki, lekkie kolczyki, wszystko połączone w harmonijną całość. Kluczem do sukcesu jest idealne dopasowanie biżuterii do naszego stylu życia i osobowości. Najlepiej jeśli będzie to biżuteria delikatna, która świetnie wydobędzie nasze atuty i łatwo stworzy komplet z pozostałymi akcesoriami. Subtelność nigdy nie wychodzi z mody.

Salon YES w Galerii VIVO Krosno

Salon YES w Galerii VIVO Krosno

Najnowsza kolekcja YES Molly świetnie wpisuje się w obecne trendy. Zachwyca lekkością, w szczególny sposób podkreślając kobiecość. Motyle zdobiące złotą i srebrną biżuterię to nie tylko wspomnienie lata, ale też uroczy symbol zewnętrznej przemiany nieustannie zachodzącej w przyrodzie. To metafora szczęścia, natchnienia i wolności.

Salon YES w Galerii VIVO Krosno

Salon YES w Galerii VIVO Krosno

Delikatna biżuteria noszona warstwowo jest zresztą idealną przeciwwagą do mięsistych dzianin i swetrów, które tak kochamy nosić jesienią i zimą!

Zapraszamy na otwarcie Salonu YES w Galerii VIVO! Krosno. Dla pierwszych 50 Klientów, przy zakupie za min. 100 PLN, złota zawieszka w prezencie. Promocja obowiązuje od 29 września 2017 r.

Salon YES w Galerii VIVO!
ul. Bieszczadzka 29, Krosno