Wspólna zbiórka pieniędzy, która trwała od lipca 2016 roku pozwoliła zgromadzić fundusze na szczytny cel dla fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
  
Ponad sto pięćdziesiąt tysięcy złotych udało się zebrać wspólnymi siłami. Klienci sklepów KiK, również tych zlokalizowanych w Krośnie, od lipca 2016 roku wrzucali pieniądze do skarbonek Help and Hope znajdujących się w sklepach. Część z tej sumy już trafiła na szczytny cel, do fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i realizowany przez nią projekt "Akademia Odnalezionych Nadziei".

W Krakowie odbyło się spotkanie dyrektora generalnego KiK, reprezentującego także inicjatywę Help and Hope, Mariusza Kulika i prezes fundacji "Mimo Wszystko" Anny Dymnej. To na jej ręce podczas tego spotkania został przekazany bon o wartości 60 tys. zł, który został w całości ufundowany przez klientów marki.

Dzięki hojności klientów sklepów również stypendyści "Akademii Odnalezionych Nadziei", która skupia się na pomocy w zdobywaniu edukacji osobom chorym i niepełnosprawnym w trudnej sytuacji materialnej, otrzymają szansę na przyszłość malującą się w jaśniejszych barwach.