Latające Talerze zagrają w K15 w najbliższą sobotę.
W sobotę 14 października w klubie K15 odbędzie się koncert zespołu Latające Talerze, początek koncertu o godzinie 20:00.

Zespół Latające Talerze chce, aby wykonywana przez nich muzyka tętniła życiem. Grając już od dziesięciu lat starają się, aby każdy występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Od momentu założenia zespołu w 2000 roku zagrali już blisko 1000 koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami.

Udział w imprezach, piknikach, supportowanie gwiazd, udział w programie TVN "Droga do gwiazd" i wygrana w Festiwalu Zespołów Coverowych w Kamiennej Górze w 2009 r. to niektóre sukcesy Latających Talerzy. Zespół ma liczny zbiór ulubionych wykonawców często są to artyści z nieprzystających do siebie muzycznych światów. Niewątpliwie jednak największą ich fascynacją jest nowoczesny rock i pop.

Sting, Lenny Kravitz, Depeche Mode, Muse, The Killers, Arctic Monkeys, Rage Against The Machine, U2, Grzegorz Ciechowski taki klimat dominuje w muzyce Latających Talerzy. Wszystkie grane przez nich covery charakteryzują się energetycznymi gitarowymi riffami, przeplatają się z subtelnymi i nowoczesnymi brzmieniami klawiszy, a chwytliwe melodie z pełnymi ekspresji wokalnymi popisami z pogranicza rapu i hip hopu.

Bilety na koncert w cenie 30 zł do nabycia w klubie K15.