W czwartek 19 października w Michalickim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia boisk oraz pracowni informatycznych wraz z serwerownią.
Przed uroczystością odbyła się msza święta w intencji nauczycieli i pracowników administracji w Sanktuarium św. Michała Archanioła. Mszy przewodniczył i homilię wygłosił Przełożony Generalny Zgromadzenia Księży Michalitów ks. Dariusz Wilk.

nowe serwerownie u Michalitów

WIDEO

Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym wzbogacił się o dwie bardzo nowoczesne sale informatyczne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt i serwerownię. Obok budynku powstał kompleks boisk wraz z szatniami i zapleczem sanitarnym.

Otwarcie w Miejscu Piastowym

Łączny koszt obu inwestycji wyniósł ponad 2,5 mln zł z czego ponad 1,76 mln zł wynosiło dofinansowanie z Funduszy Europejskich, kolejne 300 tys zł to dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Nowe boiska w Miejscu Piastowym

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego, Przełożony Generalny Zgromadzenia Księży Michalitów ks. Dariusz Wilk, Piotr Babinetz - Poseł na Sejm RP i Maria Kurowska - Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego. W uroczystości wzięli udział również: Dorota Chilik - Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Joanna Brill - Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Adolf Kasprzyk - Wicestarosta Krośnieński, Jerzy Borcz - dyr. OT KOWR Rzeszów i Stanisław Fundakowski - zastępca Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT