11 medali judoków UKS 15 Krosno podczas Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego Juniorek Młodszych.
22 października w Lublinie odbyły się Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek Młodszych, Juniorów Młodszych, Młodzików, Młodziczek i Dzieci w Judo.

judo Krosno

Klub UKS 15 Krosno reprezentowało 12 zawodników trener Mirosław Nowicki oraz rodzic Wojtek Borkowski. Po bardzo udanych walkach stosując wiele technik judo włącznie z dźwigniami, zawodnicy UKS 15 zdobyli 11 medali - 4 złote, 3 srebrne, 4 brązowe i 2 miejsca poza podium.

Bezkonkurencyjne okazały się dziewczyny Borkowska Judyta, Bednarz Joanna, Łętkowska Maria (wystartowała w 2 kategoriach) które zdobyły złote medale wygrywając wszystkie swoje walki. Srebro zdobyli: Nowak Renata, Koś Zuzanna, Findysz Aleksander.

judo Krosno

Na najniższym stopniu podium stanęli: Grysztar Zuzanna, Koś Bartosz, Wojtyczek Adam, Wróbel Wiktor. Miejsca tuż za podium zajęli Wróbel Dawid, Szeja Mikołaj.