Aż do końca listopada kierowcy w Krośnie mogą parkować za darmo korzystając z aplikacji ePARK.
  
Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować konto i opłacić pierwszy bilet, a do końca listopada 2017 r. będzie można parkować w strefie płatnego parkowania w Krośnie za darmo.

Pierwszy krok - pobierz Apkę
Pobierz oficjalną aplikację ePARK ze sklepu Google Play lub App Store (www.zaePARKuj.pl). Aplikacja ePARK to oficjalna metoda płatności za postój w Strefie Płatnego Parkowania.
Umożliwia opłacenie postoju w wygodny i szybki sposób. Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć lub przedłużyć parkowanie bez konieczności wracania do samochodu i bez szukania drobnych.  Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, wystarczy podać swój adres e-mail i nr rejestracyjny pojazdu.
Ani przedpłata ani cykliczne doładowywanie konta w aplikacji nie jest wymagane. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą (debetową lub kredytową), a płatność realizowana będzie automatycznie po zakończeniu parkowania. Dodatkowo system pamięta nr rejestracyjny i potrafi automatycznie zlokalizować, w której strefie parkujemy. Eliminuje to uciążliwe wpisywanie danych w parkomacie lub poszukiwanie nazwy strefy, w której się znajdujemy.

Korzystasz z aplikacji – skorzystaj z promocji
Warunkiem prawidłowego działania środków dodatkowych jest poprawnie zarejestrowana w aplikacji karta płatnicza. Konto w aplikacji zostanie doładowane w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków Promocji. Promocja przeznaczona jest dla nowych Użytkowników aplikacji ePARK opłacających parkowanie w Płatnej Strefie w Krośnie. Koszt promocyjnych parkowań nie może przekroczyć 1000 zł.

Zasadniczą korzyścią korzystania z aplikacji, którą doceni każdy, kto choć raz błędnie zaplanował czas postoju, jest możliwość płacenia za postój w Płatnej Strefie w systemie StartT/Stop. Płacimy wtedy za realny czas parkowania i nie musimy przejmować się przekroczeniem wykupionego czasu. Jeśli korzystamy z kilku pojazdów lub parkujemy bardzo często, aplikacja pozwala na otrzymanie pełnego zestawienia wszystkich zakupionych biletów, co ułatwia zarządzanie wydatkami.

Aplikację można pobrać ze strony www.zaePARKuj.pl