Już niebawem w Krośnie odbędzie się wyjątkowa impreza pod hasłem "Dzień Zdrowego Trybu Życia" organizowana przez fundację Pomaganie jest trendy. To nie tylko dzień wyjątkowych atrakcji, ale też początek walki Krosna o tytuł "Miasto Dobroczynności 2018".
Ta wyjątkowa impreza odbędzie się 14 grudnia w godzinach od 12:00 do 22:00 na terenie Galerii Portius w Krośnie. Impreza w ciągu dnia dokładnie odbędzie się na terenie mieszczących się w Galerii Delikatesów Centrum, a część wieczorna z kolei odbędzie się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Będzie to zarazem finałowy tegoroczny przystanek imprezy pod hasłem "Dzień Zdrowego Trybu Życia", która odbywa się w całej Polsce.

Dzień Zdrowego Trybu Życia w Krośnie

W trakcie imprezy, na którą wstęp jest bezpłatny mieszkańców Krosna czeka moc atrakcji. A wszystko to w ramach prozdrowotnej trasy Duszka Babu i jego wyjątkowych przyjaciół, której celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz propagowania idei pomagania. W trakcie imprezy promowane będą zdrowe i naturalne produkty żywnościowe i kosmetyczne z Duszkiem Babu, które będzie można zarówno degustować jak i kupić, a dochody z nich przekazywane będą m.in. na rzecz potrzebujących w Krośnie, do czego zaproszony został już także Prezydent Krosna. To właśnie od Prezydenta, ale też od Rajców i samych mieszkańców Krosna zależeć będzie czy miasto uzyska tytuł "Miasta Dobroczynności" na prestiżowej Gali Mediów i Przedsiębiorców Dobroczynności w Warszawie, generując wspólnie poprzez zakupy produktów z Duszkiem Babu największą sumę funduszy przekazywanych cyklicznie organizacjom dobroczynnym na terenie Krosna właśnie.

Dzień Zdrowego Trybu Życia w Krośnie

W trakcie imprezy, w nietypową rolę wcieli się znany i lubiany aktor Mikołaj Krawczyk, którego w tym dniu zastać będzie można na kasie. Gwiazda seriali takich jak "Przyjaciółki" czy "Barwy Szczęścia", a także filmów takich jak "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", czy "Misja Afganistan" obsłuży klientów Delikatesów Centrum, którzy tego dnia zakupią zdrowe i pomagające produkty z wizerunkiem Duszka Babu, klienci będą mogli otrzymać przy tym autograf czy też zrobić sobie z aktorem i Duszkiem Babu pamiątkowe zdjęcie. Od godziny 17:30 rozpocznie się część koncertowa, wówczas na scenie wystąpią Marzena Ugorna finalistka programu The Voice of Poland, okrzyknięta Wielką Damą Polskiego Bluesa, odbywająca właśnie swoje tourne wspólnie z Markiem Piekarczykiem z TSA, znana też mieszkańcom regionu jako jedna z gwiazd IV Rzeszowskiego Święta Wokalnego Helios Festival, zespół Rockoholic ze wspomnianym wcześniej Mikołajem Krawczykiem na czele oraz legenda polskiej muzyki Krzysztof Antkowiak, którego zarazem w ostatnim czasie mogliśmy podziwiać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Duszek Babu wraz z reprezentacją fundacji Pomaganie jest trendy przygotował specjalne stoisko, w którym będzie można dowiedzieć się więcej na temat produktów oraz programu wspierającego najuboższych mieszkańców Krosna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT