Decyzją klientów krośnieńskiego sklepu MediaMarkt, sprzęt o wartości 8 tys. zł trafi do Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Krośnie.
Z okazji otwarcia sklepu MediaMarkt w Krośnie zorganizowano głosowanie. Każdy klient sklepu wraz z paragonem otrzymał żeton który mógł wrzucić do jednej z trzech urn z nazwą lokalnych organizacji. W ten sposób MediaMarkt podtrzymał tradycję wsparcia organizacji społecznych działających w każdej miejscowości, w której otwierany jest nowy sklep.

MediaMarkt Krosno

W zakończonym niedawno głosowaniu zwyciężyło Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Krośnie, które otrzyma od MediaMarkt nowoczesny sprzęt elektroniczny o wartości 8 000 zł. Każda z dwóch pozostałych organizacji biorących udział w głosowaniu - Fundacja Wielkie Serce oraz Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie - otrzyma sprzęt o wartości 1 000 zł. Organizacje same wybiorą produkty, które będą najbardziej im pomocne w realizacji zadań.

MediaMarkt Krosno

- Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji - mówi Mirosław Materna, kierownik MediaMarkt w Krośnie. - Cieszę się, że spotkała się ona z tak pozytywnym odbiorem. Jestem dumny, że z czynnym udziałem mieszkańców możemy skutecznie wspierać rozwój lokalnych inicjatyw społecznych.

MediaMarkt Krosno

We wtorek 19 grudnia w galerii VIVO! odbyło się spotkanie przedstawicieli sklepu MediaMarkt w Krośnie i krośnieńskiego koła PSONI wraz z podopiecznymi podczas którego nastąpiło symboliczne wręczenie czeku uprawniającego do odbioru sprzętu.

MediaMarkt Krosno