Obchody XXV-lecia Klubu podczas VIII Mikołajkowych Mistrzostw Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate odbyły się w Korczynie.
Dnia 6 grudnia w Zespole Szkół w Korczynie Krośnieński Klub Kyokushin Karate zorganizował VIII Mikołajkowe Mistrzostwa Klubu. Na początku tego sportowego wydarzenia shihan Roman Woźniak z okazji XXV-lecia Krośnieńskiego KKK i 40-lecia Karate Kyokushin w Krośnie wręczył grawerowane tabliczki 12 członkom Klubu jako podziękowanie za zaangażowanie w działalność Klubu i uznanie za podążanie drogą sztuki kyokushin karate.

karate Krosno

Wyróżniono:
1. Sensei Radosław Gonet 3 dan
2. Sensei Ireneusz Kasza 3 dan
3. Sensei Marek Sawczuk 2 dan
4. Sensei Adam Przybyła 2 dan
5. Sensei Adam Buczyński 1 dan
6. Sensei Karolina Szczepańska 1 Dan
7. Sensei Adolf Pasterczyk 1 dan
8. Sensei Grzegorz Gonet 1 dan
9. Sensei Grzegorz Szybisty 1 dan
10. Sensei Janusz Solecki 1 dan
11. Senpai Wojciech Knap 1 kyu
12. Senpai Kryspin Paradysz 1 kyu

Shihan Roman Woźniak wyróżnienie - pamiątkową tabliczkę - pod nieobecność wiceprezesa Klubu sensei Adama Buczyńskiego, odebrał z rąk sensei Ireneusza Kaszy.
XXV-lecie to doskonała okazja, by złożyć podziękowania na ręce tych, dzięki którym KKKK istnieje i funkcjonuje już od ponad ćwierćwiecza – shihan Woźniak wręczył Rodzicom trenujących dzieci, Klubowiczom, Sympatykom Klubu i Sponsorom pamiątkowe dyplomy.

karate, Krosno

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Senpai Krzysztof Matuszewski – pierwszy trener shihana, dzięki któremu, jak często wspomina shihan, zaczęła się jego trwająca już ponad czterdzieści jeden lat, droga kyokushin karate. Obecny był również dyrektor Zespołu Szkół w Korczynie Artur Stodolak.

karate, Krosno

Po części oficjalnej nadszedł czas na mikołajkową rywalizację - 112 Klubowiczów ze wszystkich sekcji Klubu wzięło udział w wybranej przez siebie konkurencji: kata, kumie, kopnięcia i uderzenia na tarczach lub gimnastyka. Podczas Mikołajkowych Mistrzostw Klubowych nie ma przegranych - każdy startujący otrzymał dyplom, szklany puchar oraz paczkę słodyczy, którą osobiście wręczał, przybyły z Laponii, Święty Mikołaj.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.