Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze odbył się w sobotę (9 grudnia). Emocji nie brakowało.
W dniu 09 grudnia w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00, a uroczystego otwarcia dokonała pani Jolanta Urbanik - Burmistrz Gminy Jedlicze oraz Wojciech Florczak - Dyrektor GOSiR Jedlicze.

W zawodach wystartowało 6 drużyn: GOSiR Jedlicze, VOLLEY Rzeszów, PURELLA Czarni Rzeszów, AUTOSERWIS Kolbuszowa, Tarnowiec, OSP Bratkówka, w większości występujące w naszym turnieju po raz pierwszy. Mecze rozgrywane były w jednej grupie systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów, do 20 punktów.

W wyniku ponad sześciogodzinnych rozgrywek najlepszym zespołem okazała się drużyna PURELLA Czarni Rzeszów, która na swoim koncie nie odnotowała żadnej porażki. Walka o drugie miejsce trwała do samego końca. Ostatecznie zwyciężył zespół z Tarnowca, wyprzedzając w ogólnej klasyfikacji punktowej AUSTOSERWIS Kolbuszowa o 1 punkt. Kolejne miejsca przypadły drużynom III - AUSTOSERWIS Kolbuszowa, IV - VOLLEY Rzeszów, V - GOSiR Jedlicze, VI - OSP Bratkówka.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast cztery najlepsze otrzymały również puchary, które wręczone zostały przez Panią Burmistrz Jolantę Urbanik oraz Dyrektora GOSiR Jedlicze Wojciecha Florczaka. Została wręczona również indywidualna nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Damian Skała (PURELLA Czarni Rzeszów). Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za przybycie, sportową walkę w duchu fair play i zapraszamy za rok.