Poznaliśmy już terminarz rozgrywek 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2018. KSM Krosno zmagania zainauguruje mecze w Rawiczu, natomiast pierwsze spotkanie w Krośnie zaplanowano na 15 kwietnia. Przeciwnikiem Wilków będzie PSŻ Poznań.
Terminarz 2. Ligi Żużlowej (część zasadnicza)

1. kolejka (07.04. - 08.04.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal-Met Kolejarz Opole
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje

2. kolejka (14.04. - 15.04.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz
KSM Krosno - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje

3. kolejka (21.04. - 22.04.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal Rzeszów
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno
Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje

27.04.2018 r. - data rezerwowa

4. kolejka (28.04. - 29.04.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - pauzuje

5. kolejka (05.05. - 06.05. 2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - KSM Krosno
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów - pauzuje

Mecz awansem z 8. kolejki (13.05.2018 r.)
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

18.05.2018 r. - data rezerwowa

6. kolejka (19.05. - 20.05.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Stal-Met Kolejarz Opole
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje

7. kolejka (26.05 - 27.05.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal Rzeszów
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Polonia Bydgoszcz - pauzuje

8. kolejka (09.06 - 10.06.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal-Met Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - KSM Krosno
Polonia Bydgoszcz - pauzuje

15.06.2018 r. - data rezerwowa

9. kolejka (16.06. - 17.06.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Stal Rzeszów
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje

22.06.2018 r. i 24.06.2018 r. - daty rezerwowe

10. kolejka (30.06 - 01.07.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal-Met Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - pauzuje

07.07. - 08.07.2018 r. i 13.07.2018 r. - daty rezerwowe

11. kolejka (28.07. - 29.07.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal-Met Kolejarz Opole
KSM Krosno - pauzuje

10.08.2018 r. - data rezerwowa

12. kolejka (11.08. - 12.08.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje

17.08.2018 r. - data rezerwowa

13. kolejka (18.08. - 19.08.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stal-Met Kolejarz Opole
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - KSM Krosno
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje

24.08.2018 r. - data rezerwowa

14. kolejka (25.08. - 26.08.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
KSM Krosno - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje

31.08.2018 r. - data rezerwowa

Część finałowa

02.09.2018 r. - 1. runda finałowa - półfinały (4-1, 3-2)
07.09.2018 r. - data rezerwowa

09.09.2018 r. - 2. runda finałowa - półfinały rewanże (1-4, 2-3)
14.09.2018 r. - data rezerwowa

16.09.2018 r. - 3. runda finałowa - finały
21.09.2018 r. - data rezerwowa

23.09.2018 r. - 3. runda finałowa - finały rewanże
28.09.2018 r. - data rezerwowa

30.09.2018 r. - baraże
07.10.2018 r. - baraże rewanże

12.10.2018 r. i 14.10.2018 r. - daty rezerwowe

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT