Po raz siedemnasty na krośnieńskim Rynku odbyło się spotkanie wigilijne. Jego organizatorem była Unia Przedsiębiorczych i Prezydent Miasta Krosna.
W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy Krosna i władze miasta. Nie zabrakło życzeń, wspólnego łamania się opłatkiem, potraw wigilijnych przygotowanych przez krośnieńskich restauratorów i gastronomików. Kuchnię polową ustawili strażacy z krośnieńskiej komendy.

wigilia na rynku w Krośnie

Miłym akcentem wigilii było przekazanie przez pwd. Paulinę Wysocką z Komendy Hufca ZHP w Krośnie Betlejemskiego Światełka Pokoju na ręce Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego i Prezydenta Unii Przedsiębiorczych Pawła Bachoty.

wigilia na rynku w Krośnie

- Chciałbym Państwu przekazać najlepsze życzenia na Święta Bożego Narodzenia. To światełko betlejemskie niech niesie do naszych rodzin pokój, spokój i radość świętowania - mówił prezydent Krosna Piotr Przytocki. - Życzę Państwu aby święta były spędzone w dobrzej atmosferze przyjaźni, z uśmiechem, i abyście mogli mieć spełnione życzenia w nowym roku 2018.

Zobacz wideo: https://www.facebook.com/terazkrosno/videos/

wigilia na rynku w Krośnie

W trakcie spotkania rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą choinkę przygotowaną przez krośnieńskich przedszkolaków. W konkursie łącznie oddano ponad 900 głosów, najwięcej zdobyła choinka udekorowana przez przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 5.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Udostępnij ten artykuł znajomym: