Nela, córka Moniki i Arkadiusza jest pierwszym dzieckiem urodzonym w 2018 roku w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie.
Nela przyszła na świat 1 stycznia, o godzinie 08:15. W chwili urodzenia ważyła dokładnie 3230 gramów i mierzyła 55 cm. To drugie dziecko szczęśliwych rodziców z Odrzykonia.

Zarówno mama, jak i córeczka czują się dobrze. Poród odbył się na nowoczesnym Trakcie Porodowym, oddanym do użytkowania we wrześniu 2017 roku i wyremontowanym w ramach projektu Regionalne Centrum Południowego Podkarpacia "Kobieta i Dziecko - wysokospecjalistyczna opieka zdrowotna" sfinansowanego ze środków RPO WP 2014-2020.

Jak wynika ze słów mamy, obecnie są zapewnione komfortowe warunki zarówno w trakcie porodu jak i całego pobytu w Szpitalu. Mama otrzymała od p.o dyrektora Szpitala mgr Piotra Czerwińskiego list gratulacyjny wraz z upominkami. W 2017 roku w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie urodziło się 1096 dzieci i było to więcej niż w 2016 roku.

Udostępnij ten artykuł znajomym: