Krosno. Ponad tysiąc sto dzieci bawiło się w sobotę na balu charytatywnym zorganizowanym przez Grupę Nowy Styl.
Dziewiętnasty już bal charytatywny Grupy Nowy Styl odbył się w sobotę 13 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Bursaki w Krośnie.

Gośćmi imprezy było ponad tysiąc sto dzieci z 41 podkarpackich domów dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic środowiskowych i rodzin zastępczych, w tym około 300 niepełnosprawnych. Wszyscy oni otrzymali prezenty które są im niezbędne i o które prosili w listach do św. Mikołaja.

bal Nowego Stylu

Tegorocznym hasłem przewodnim imprezy była tolerancja i poszanowanie odmienności kulturowej. Zaproszone placówki i organizacje aktywnie włączyły się w przygotowanie programu artystycznego balu. Zaprezentowały kulturę romską i hinduską, tańce i zwyczaje ukraińskie. Organizatorzy z kolei zaprosili do udziału w zabawach i warsztatach twórczych.

bal Tolerancji Nowy Styl

Charytatywny Bal Noworoczny Grupy Nowy Styl to inicjatywa dobrze znana na Podkarpaciu. Na pierwszy bal w 2000 r. zaproszonych zostało 150 dzieci z 6 placówek położonych blisko Krosna. Od kilku lat regularnie zapraszanych jest ponad tysiąc stu gości z blisko 40 placówek i organizacji z terenu całego Podkarpacia - od Przemyśla po Jasło, od Dębicy po Lesko. Od 2004 roku zapraszane są placówki i organizacje pracujące z niepełnosprawnymi.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: