Trwają już zapisy do ogólnopolskiego turnieju Deichmann Minimistrzostwa, w tym roku Krosno jest jednym z miast głównych podczas turnieju.
Ruszyły zapisy do XI edycji kolorowego turnieju, w którym młodzi zawodnicy wcielają się w rolę reprezentantów krajów z całego świata. W tegorocznej edycji ogólnopolskiego turnieju "Deichmann Minimistrzostw" Krosno dzięki organizatorowi turnieju Akademii Piłkarskiej Beniaminek będzie jednym z "Miast Głównych", a zwycięzcy aż trzech kategorii wiekowych awansują bezpośrednio do "Finałów Ogólnopolskich"!

Rozgrywki toczone będą w czterech kategoriach wiekowych:
- U-7 - rocznik 2011 i młodsi (nauka i zabawa, gra bez klasyfikacji)
- U-9 - rocznik 2009 i 2010
- U-11 - rocznik 2007 i 2008
- U-13 - rocznik 2005 i 2006

Zapisy potrwają do 23 marca, a już 7 kwietnia bez względu na warunki atmosferyczne pierwsze mecze na sztucznej murawie w "Hali Krosno", w której odbędą się wszystkie cztery serie gier punktowanych, a także dwie serie towarzyskie. Finały krośnieńskie w systemie play-off zaplanowano na czerwiec. Zwycięzcy awansują do "Finału Ogólnopolskiego", w którym główną nagrodą jest wyjazd na mecz Ligi Mistrzów z udziałem Bayernu Monachium!

Beniaminek Krosno

W zeszłym roku w piłkarskich zmaganiach udział wzięło ponad 22 000 zawodników. Mnóstwo gry, wiele sportowych emocji, świetna atmosfera, a dodatkowego smaczku rozgrywkom dodaje fakt, że w tym roku rozgrywane będą także Mistrzostwa Świata w Rosji, a my zobaczymy która reprezentacja okaże się najlepsza w Krośnie.

Więcej informacji na stronie internetowej http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2018/U-9/Krosno/Aktualno%C5%9Bci

Informacje i zapisy:
Koordynator turnieju - Tomasz Wacek
tel. 602 724 767, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij ten artykuł znajomym: