Studenci z koła naukowego Rotor przy PWSZ w Krośnie szukają chętnych firm do współpracy.
Studenckie Koło Naukowe Rotor działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie poszukuje firm chętnych do współpracy.

- Jesteśmy studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie zaangażowanymi w budowę ekologicznego pojazdu "Piła”" startującego od 2016 roku w międzynarodowych zawodach Shell Eco- marathon, które polegają na przejechaniu jak najdłuższego dystansu na jednym litrze paliwa. W 2017 roku przejechaliśmy 306 km na jednym litrze etanolu poprawiając nasz wcześniejszy wynik o ponad 200 %. Szukamy firm chętnych do współpracy z nami.

PWSZ Krosno

Co zyskujesz:
- mecenat nad ciekawą, lokalną, naukową inicjatywą
- logo swojej firmy na naszej stronie internetowej: www.rotorkrosno.pl banerze reklamowym rozwijanym na każdej imprezie promocyjnej w której bierzemy udział, koszulkach wszystkich członków zespołu, "bolidzie", kaskach i kombinezonach kierowców "Piły"
- możliwość reklamy w lokalnych i ogólnopolskich mediach, lepsze postrzeganie firmy w lokalnym środowisku, dobrą opinię wśród przyszłych pracowników
- promocję swojej firmy na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/rotorkrosnopwsz/
- swą obecność na wszystkich naszych materiałach promocyjnych,
- podziękowania dla każdej z firm.

Kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 601 418 188.

Oceń artykuł