Poczta Polska ponownie otwiera zamknięte kilka lat temu placówki pocztowe. Pierwszą w tym roku nową placówkę otwarto w poniedziałek w Rymanowie-Zdroju.
Nowoczesna aranżacja, wygodny dojazd, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych - takimi cechami wyróżnia się nowa placówka Poczty Polskiej, która w poniedziałek 5 lutego została uroczyście otwarta w Rymanowie-Zdroju w Galerii Rymanów przy ul. Zdrojowej.

W nowej placówce, czynnej od poniedziałku do soboty w godzinach od 09.00 do 16.00, można skorzystać zarówno z usług pocztowych, bankowych, jak też ubezpieczeniowych. Jest również możliwość uwierzytelnienia swoich danych Konta Zaufanego na platformie Envelo i skorzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu poprzez sieć WiFi.

Poczta Polska Rymanów-Zdrój

Uroczystość otwarcia placówki odbyła się z udziałem przedstawicieli władz gminy Rymanów-Zdrój na czele z Burmistrzem Wojciechem Farbańcem, obecny był także Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz. Z ramienia Poczty Polskiej na uroczystość przybyła Iwona Ziomek - Członek Zarządu Poczty Polskiej i Paweł Kopeć - dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży w Poczcie Polskiej.

W 2017 r. Poczta Polska uruchomiła 105 nowych placówek. Jak zapowiada zarząd Poczty Polskiej, w 2018 roku uruchomionych zostanie kolejnych 105 placówek.

Pierwsze wzmianki o placówce pocztowej w Rymanowie-Zdroju datuje się na 1886 rok czyli 10 lat po odkryciu źródeł wód leczniczych.

Udostępnij ten artykuł znajomym: